ÖN KAYIT BİLGİ PANELİ

1Öncelikle sitemize üyelik oluşturunuz
2Yönetici onayı alındıktan sonra üye girişi yapınız
3Sitede yönergeleri takip ediniz.

Detaylı bilgi için bize mail gönderebilirsiniz:  bilgi [ @ ] aynurtezis.com . Teşekkürler!

ÇALIŞMA SAATLERİ

Haftaiçi: 9:00 - 18:00
Cumartesi: 9:00-17:00
Pazar: 10:00 - 16:00  

HESAP OLUŞTUR

*

*

*

*

*

*

Parolanızı mı Unuttunuz ?

*

AYNUR5

TARİHÇEMİZ

Kurucumuz Aynur TEZİŞ 1990 Hacettepe Üniversitesi Felsefe bölümü mezunu, evli ve 2 çocuk annesidir.
Ankara’nın çeşitli kurumlarında öğretmenlik yaptıktan sonra 1999 yılında kendi adını taşıyan kurumu açmıştır.
20 yıldır aynı binada önce dershane daha sonra Aynur TEZİŞ Temel Lisesi olarak eğitim hayatına devam etmiştir.

Bunun devamı olarak “2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında ise şubeleşerek lise kısmını Özel Aynur TEZİŞ Anadolu-Fen lisesi adıyla Ümitköy’de hizmete açmıştır.

“Önce insan” anlayışından hiçbir zaman taviz vermeden disiplinli bir şekilde eğitim vermeye devam etmektedir.

 

Sevgili Öğrenciler, Aynur Teziş Eğitim Kurumları eğitim hayatına 1999 yılında başladı. Bazen hayat size yeni sayfalar açar, ona bakışınız ve değerlendirmeniz ile bu sayfalar mutluluk anılarına dönüşür. Zor yıllarımda açan umut çiçekleri oldu öğrencilerim ve onlara yol gösterirken aynı yolda kesişti ayak izlerimiz.

Aynur TEZİŞ - KURUCU

Aynur TEZİŞ 1990 Hacettepe Üniversitesi Felsefe bölümü mezunu, evli ve 2 çocuk annesidir. Ankara’nın çeşitli kurumlarında öğretmenlik yaptıktan sonra 1999 yılında kendi adını taşıyan kurumu açmıştır. 20 yıldır aynı binada önce dershane daha sonra Aynur TEZİŞTemel Lisesi olarak eğitim hayatına devam etmiştir. Bunun devamı olarak “2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında ise şubeleşerek lise kısmını Özel Aynur TEZİŞ Anadolu-Fen lisesi adıyla Ümitköy’de hizmete açmıştır.

 “Önce insan” anlayışından hiçbir zaman taviz vermeden disiplinli bir şekilde eğitim vermeye devam etmektedir.

20 yıldır hiç bitmeyen bir aşk ile çalışmalarına devam ediyor. Çağdaş, Bilimci ve Özgürlükçü gençlerin hayata karışmasında …. Kadar eğitime önem veren bir inançla çalışıyor. 

Türkiye’nin ve dünyanın birçok kurumunda yolu Aynur Teziş’ten geçen dinamil, özverili gençlerle karşılaşmanız mümkün.
Biz Vatanı, Eğitimi ve Hayatı Seviyoruz.
O’na hizmet ediyoruz…

28 yıllık öğretmen, 20 yıldır kurucu olarak devam ettiği eğitim yolculuğunda çok başarılı öğrenciler ve evlatlar yetiştirdi.

Sevgili Öğrenciler,

Aynur Teziş Eğitim Kurumları eğitim hayatına 1999 yılında başladı. Bazen hayat size yeni sayfalar açar, ona bakışınız ve değerlendirmeniz ile bu sayfalar mutluluk anılarına dönüşür.

Zor yıllarımda açan umut çiçekleri oldu öğrencilerim ve onlara yol gösterirken aynı yolda kesişti ayak izlerimiz.

Kötü günleri geride bırakıp sizinde yeni ufuklara açıldık. Her gecenin sabahındaki ışıklar gibiydiniz. Hergün sizin için çarpan bu yürek yine sizin için duracak.

Aynur Teziş Eğitim Kurumları 1999 yılında eğitim hayatına başladı. Kurucu Aynur Teziş’in çok severek yaptığı öğretmenliğin bir sonucu olarak öğrencilerinin isteği ile eğitim hayatına başladı.

22 yıldır hiç bitmeyen bir aşk ile çalışmalarına devam ediyor. Çağdaş, Bilimci ve Özgürlükçü gençlerin hayata karışmasında öğretim  kadar eğitime önem veren bir inançla çalışıyor.
Türkiye’nin ve dünyanın birçok kurumunda yolu Aynur TEZİŞ'ten geçen dinamik, özverili gençlerle karşılaşmanız mümkün.
Biz Vatanı, Eğitimi ve Hayatı Seviyoruz.
O’na hizmet ediyoruz… 28 yıllık öğretmen, 20 yıldır kurucu olarak devam ettiği eğitim yolculuğunda çok başarılı öğrenciler ve evlatlar yetiştirdi.

DİDEM UÇAR (Matematik Öğretmeni): Eğitimve öğretime yıllardır farklı soluk getiren Aynur Teziş Eğitim kurumlarının dinamik,genç ve bir o kadar da profesyonel kadrosunun arasında bulunmaktan dolayı çok mutluyum.Yıllardır disiplin ve pozitif eğitim anlayışını harmanlayıp birçok öğrencinin ve bunun yanı sıra bir çok ailenin hayatına yön veren kurucumuz Aynur Teziş’in kanatları altında yer bulduğum için çok şanslıyım. Eğitimde önce saygı ve terbiyeyi, daha sonra çalışma ve başarı elde etme hırsını çocuklarımıza aşılayarak, geleceğe yön verecek bir çok nesil yetiştirmeyi amaçladığımız bu yolda hep birlikte daha çok başarılara imza atacağız...

HÜMEYRA SARI (İngilizce Öğretmeni): Aynur Teziş Anadolu Lisesi ; sevgi ve saygının disiplin ve özveri ile harmanlandığı yerdir. Öğrencilere istenilen başarıya ulaşmaları için akademik destek en üst düzeyde sağlanırken öğrencilerin istek ve önerileri göz önünde bulundurulur. Bu kurumda öğrencilerin topluma ve değerlerine saygılı,özgüveni yüksek , dürüst, erdemli ve üretken bireyler olmaları için tüm personel işbirliği halindedir.

ADNAN DERİN (Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni): Kurucumuz Sayın Aynur Teziş'le yıllar önce başlayan eğitim yolculuğumuza uzun bir süre ara verdikten sonra, üç yıl önce aralarına döndüğüm Aynur Teziş ailesinin Kızılay ve Ümitköy'deki kurumlarında aile ortamı sıcaklığında, bilimin ışığında, Atatürk'ün hedefleri doğrultusunda ve hep birlikte daha ileriye, daha iyiye anlayışıyla çalışmaktan  gurur ve mutluluk duyuyorum.

YAŞAR DOĞAN : Gelenekçi, çağdaş eğitim ocağı.

CANSU ÖZAT :Disiplinin adresi.

NEBAHAT ALTINOK : Eğitim; sevgi ve saygıyla…

SİBEL KAYA : Okulumuz şiir gibidir. İçten ve samimi.

GÜLAY KADIOĞLU : Emeğin ve saygının birleştiği yer.

ÜMİT DEMİREZEN : İlkeli ve ciddi bir kuruluş.

ÖZKAN TUTALI : Aile ortamı.

ÖZKAN ÖZTÜRK : Çok keyifli.

NADİDE KAYASÜ : Pozitif enerji.

AYSEL TÜRK : Sevgi, emek ve güvenle daha nice yıllara.

YASEMİN ÇEVİK : İlgi ve alakanın üst seviyede olduğu bir Kurum.

SÜLEYMAN KOYUNCU : Şampiyon.

MUSA KILIÇ : Değerli madenleri işleyen Teziş hanesindeyiz. Emin ellerdesiniz.

BİHTER ALAS : Aile gibi…

AYNUR ERDİM : Özverili!

UFUK BAĞIŞ : Çok çalış büyük hayal et. Bu yolda birlikte başarıya.

AYSUN AKINALTUĞ : İlkeliyiz, güçlüyüz.

 

ÜMİT ARAL : Geleceğe açılan kapının tek adresi.
MUSTAFA ÖZÇELİK : 23 yıllık birlikteliğimizin ailem ve dostlarımla devam ettiği sıcak bir yuva.
YILMAZ KAYA : 11 yıldır saygı ve sevgiyle.
FADİME GÖKBULUT : Çok değerli bir Kurum.

  • Sınıflarda cep telefonu kullanımı yasaktır. (Girişte cep telefonları toplanır.)
  • Geç kalan öğrenci derse alınmamaktadır.
  • Günlük ödevler verilip kontrol edilir,yapmayan öğrenci aynı günün gecesi saat 21.00’a kadar okulda kalıp soruları nöbetçi öğretmen gözetiminde çözer.
  • Okulumuzda sigara içmek yasaktır.
  • Etüt öğretmeni ve stajyer öğretmen çalıştırılmamaktadır.
  • Etütler kadrolu ders öğretmenleri tarafından yapılmaktadır.

 

matematik öğretmeni

başarıyı bizimle yakalayabilirsin!

 

Yetenek Yönetimi

Yetenek Yönetimi

Öğrencinin ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarabilecek profesyonel düzeyde hazırlanmış envanterler kullanılır. Öğrenciye Üniversiteler, programlar ve meslekler hakkında güncel bilgiler verilerek, kendisi için en doğru kariyer planını oluşturmasını sağlar.

Eğitsel Danışmanlık

Eğitsel Danışmanlık

Akademik Danışman Öğretmenlerimiz, öğrencinin akademik başarısını arttırmak için okul yazılı ve deneme sınav sonuçlarını yakından takip ederek, gerekli yönlendirmeleri yapar. Belirli aralıklarda öğrencilerin ödevlerini kontrol ederek, daha verimli çalışmaya teşvik eder. Aylık periyotlar da, öğrenciler ile yürütülen tüm çalışmalar hakkında velileri arayarak bilgilendirir.

Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Öğrencilerimize, alanlarında uzman danışmanlar ile kendi dünyalarında aşamadıkları, rahatsızlık duydukları ya da sosyal ilişkilerini olumsuz yönde etkileyen konular ile ilgili profesyonel düzeyde danışmanlık hizmeti verilmektedir.

BAŞA DÖN